Hobi Kuluçka Makinası

Hobi kuluçka makinesi kullanım kolaylığı açısından oldukça basittir. Kendi deneyimlerimize dayanarak çıkım oranları nisan, mayıs, haziran aylarında % 80 ila % 85 aralığında çıkım kapasitelerine sahiptir. Sıcak geçen yaz aylarında ise çıkım oranları % 65 ila % 70 aralığında olduğunu deneyimlerimiz sonucunda gözlemlenmektedir. Yaz aylarında çıkım oranlarının düşmesi hobi kuluçka makinası ile alakalı olan bir durum değildir tamamen yumurtadan kaynaklı problemler olduğu görünmektedir. Yaz aylarında havaların sıcak geçmesi nedeniyle yumurtalar, çıkım için pek uygun olmadığı kanaatindeyiz.

Hobi kuluçka makinesi süresi boyunca bir çok yumurta içlerinde oluşum gerçekleşmemekte bu durumun makine ile alakalı olmadığı görülmektedir. Hobi kuluçka makinesi kullanımında yeni kullanıcıların deneyimine göre birinci ve ikinci çıkımlarında oldukça zayiatlı bir süreç içinden geçtiklerini bizden teknik bilgi almak isteyen müşterilerimizden bilmekteyiz. Bir çok müşterimiz bu makinalarda civciv çıkımı gerçekleşmiyor diye şikayet etmekte fakat çıkım sürecinde yapılan işlemlerin tamamen yanlış olduğunu sorularımız karşılığında öğrenmekteyiz. Makinayı doğru şekilde kullandığınız taktirde sağlıklı olarak kanatlı canlı türü çıkımını gerçekleştirebilirsiniz. Farklı kişilerden farklı duyumlar alarak hobi kuluçka makinesi kullananlar hep problem yaşadıklarını bilmekteyiz. O nedenle sizleri bilgilendirmek ve daha sağlıklı çıkımlar almanızı sağlayacak bilgileri KULUÇKA FORUM sayfamızdan kanatlı canlı türü çıkımları hakkında bilgiler edine bilirsiniz.

Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi

Firmamız tarafından kontrolleri sağlanan ve testlerden başarılı bir şekilde geçen tek katlı yüksek çıkım kapasiteli hobi kuluçka makinası ithalatını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. iki farklı kullanım yapısına sahip kuluçka makinesi dilerseniz 63 lük multi viyol teknolojine sahip ve tüm kanatlı canlı türü yumurtasını destekleyen modelini veya kaz yumurtası hariç diğer tüm kanatlı canlı türü yumurtalarını destekleyen 98 lik kuluçka makinesini tercih edebilirsiniz.